czwartek, 14 grudnia 2017

Wpierdol z rana jak śmietana     Wychowywała ją matka z ojcem, podobnie jak jeszcze trójkę jej rodzeństwa zrodzonego w pijackim amoku miłosnych uniesień. Jej opowieść o domu rodzinnym to jedna wielka znęta stosowana przez ojca wobec jej, jej rodzeństwa i oczywiście jej matki. Zresztą o znętach można napisać wiele a pomysłowość patoli w jaki sposób uprzykrzyć życie innym nie ma granic. Oprócz standardowego profilaktycznego wpierdolu jest jeszcze kilka bardziej wyrafinowanych form z którymi się spotkałem i które wzbudziły moją niezdrową i patologiczną ciekawość.

     Kiedyś jedna z kobiet z która miałem okazję porozmawiać, powiedziała ze jej facet za każdym razem jak koło niej przechodzi to cos szepcze pod nosem. Na początku nie zwracała na to uwagi, bo nie do końca rozumiała co tam bełkocze, tym bardziej że całe dnie spędzał z piwem w ręku, ale po jakimś czasie zaczęła rozumieć jego szepty. Jej ukochany szeptał cichutko do siebie „dziwka, szmata, kurwa…” za każdym razem, gdy ona znajdowała się koło niego sam na sam. Nigdy nie szeptał w obecności dzieci, w obecności kogoś obcego czy członka rodziny. Po jakimś czasie kobieta wpadła w taką nerwicę że wylądowała u psychiatry na lekach uspokajających z opinią że to z nią jest cos nie tak a nie z jej wspaniałym facetem.

     U naszej bohaterki nie było jednak wyrafinowanej przemocy, tylko standardowy wpierdol bez finezji. Wpierdol kabelkiem, pięścią lub kopnięcie nogą zależy co w danej chwili było pod ręką tudzież nogą pana i władcy domu. Ot, takie wychowanie rodzicielskie. Wpierdole z biegiem lat się nasilały i mamusia mojej nadzorowanej zabrała wszystkie 3 swoje córeczki i wyprowadziła się od tatusia, wracając w rodzinne strony na prawie drugi koniec województwa.

     Niestety, bajka i sielanka nie trwały zbyt długo, bo nasza bohaterka z przerażeniem stwierdziła, że cos z okresem jest nie tak bo się spóźnia i chyba coraz częściej ją mdłości dopadają. Test ciążowy zakupiony w pobliskiej aptece rozwiał wszelkie wątpliwości i …

CDN...

6 komentarzy:

 1. Nie, żebym się czepiał ale było.
  Środa, 30 listopada 2016
  "Miłość w światłowodzie part 2"
  http://margineszycia.blogspot.co.uk/2016/11/miosc-w-swiatowodzie-part-2.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Opublikował Pan już tekst który tak się zaczynał, nie pamiętam czy miał kontynuację, zaraz sprawdzę, ale na pewno był :) Chyba trochę pomieszały się teksty opublikowane z nieopublikowanymi, może z powodu przerwy od pisania :) Mam nadzieję że powróci Pan na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten sposób znęcania pewien prawie patol ze Śląska stuningował do wersji 2.0. Otóż za każdym razem, gdy mijał swoją ślubną, puszczał soczystego i smrodlawego pierda, podobnież wtedy, gdy pani się posilała. W swojej głupocie zagalopował się tak daleko, że czynił to również przy dzieciach, które zeznały wszystko na sprawie rozwodowej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odnośnie różnych form znęcania psychicznego polecam książkę Marie-France Hirigoyen "molestowanie moralne"

  OdpowiedzUsuń
 5. Halo halo co z tym postanowieniem noworocznym? Kwiecień mamy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dal mnie ta historia jest trochę dziwna.Na pewno przeczytam książkę Marie-France Hirigoyen "molestowanie moralne"

  OdpowiedzUsuń