wtorek, 2 sierpnia 2016

Miłość w światłowodzie     Jak człowiek wraca po urlopie to już normalnie nic a nic mu się nie chce. Gdy jeszcze zobaczy tą stertę papierów to go kurwica zalewa, bo pomimo że urlop to i tak nazbiera się w chuj roboty, którą trzeba teraz nadrabiać. Ale cóż, chciałeś to masz i teraz zapierdalaj w teren w poszukiwaniu szczęścia tudzież dzieci rozwijających się nieśmiało w brzuszkach niektórych patolek, zmamionych perspektywą pięćset plus.

     Pięćset plus ma swoje zalety. Będąc na wczasach wzrosła liczba dzieci na koloniach tudzież niektóre rodzinki potrafiły wybrać się po raz pierwszy na wakacje, w swoich 20 letnich samochodach. I w sumie dobrze, bo dzieciak czasami po raz pierwszy morze zobaczy tudzież jakiś pagórek, a że przy okazji śmieci, drze japę i razem z mamuśką rzuca kurwami gdzie popadnie, to już inna bajka.
     Ale zostawmy dzieciaki na wakacjach, niech spędzają je jak umieją skoro mamusia z tatusiem takie a nie inne wzorce przekazali. Przeglądam ja te swoje dokumenciki wyłuskując z nich to co najpiękniejsze i to co już za długo leży i zaczyna niemile pachnieć i wnet moim oczom ukazuje się teczuszka nadzoru nad pewną patolką, co to z Polski przyjechała razem z dzieciątkiem maleńkim za miłością swego życia poznaną za pomocą jakże wspaniałego narzędzia jakim jest Internet i portal dla seksoholików i wszelkiej maści dewiantów podnoszących swoich samoocenę, a zaczynający się na literkę B. Tak oto miłość poleciała po kablu światłowodowym i ściągnęła kobiecinę niespełna 26 letnią w mój skromny, sądowy rejon. Kobiecina jak na podróżniczkę przystało zapakowała cały swój majątek w postaci dwojga dzieci lat 3 i 4 i przyjechała do swojej wielkiej miłości, jaką jest 35 letni dozorowany z zadłużeniem alimentacyjnym i mieszkający u mamusi alkoholiczki i zniedołężniałego ojca. Układ idealny po ojciec rentę ma, panie i to całe tysiąc złotych, a i nasz kochaś coś dorobić potrafi, bo kiedyś nawet technikum udało mu się zacząć. Co prawda nie skończył bo wóda i machanie dzieciaków w późniejszym czasie pochłonęło go bez reszty, ale teraz na starość a raczej wchodząc w dojrzałe i dorosłe życie postanowił się ustatkować i ściągnąć sobie z Internetu jakaś kobiecinę, z którą to na poważnie już będzie w przyszłość patrzył. Takie „Pokemon GO” powiedziałby ktoś, tylko ten Pokemon oddycha, jeść chce i obciążony bagażem w postaci dwóch kolejnych małych potworków. Ale jak to mówią, od przybytku głowa nie boli tym bardziej że dzieci są obecnie produktem dostarczającym środki finansowe, więc rodzina na pewno z głodu nie zginie. I z pragnienia też.
     Zanim poszedłem zrobić tak zwane „sprawozdanie z objęcia nadzoru”, gdzie postawię trafną i celną jak zwykle diagnozę rodziny, pogadałem sobie sympatycznie z kuratorem dla dorosłych, czy mój wielbiciel Pokemonów jest mu znany. Gdy zadałem pytanie o tego wspaniałego bożyszcza kobiecych internetowych serc, pomyślał Kurator Specjalista dla Dorosłych Sądu Rejonowego, mlasnął i cmoknął i stwierdził że jak ten nierób, cwaniak po 4 wyrokach i olewający alimenty na troje dzieci nygus złapał w necie Pokemona i jeszcze ściągnął go do siebie w Realu, to upadek społeczeństwa jest już bardzo blisko, skoro tak obleśne typy przygarniają kobietą pod swój dach kobietę i to jeszcze z małymi dziatkami. To będziesz miał wesoło – skwitował na koniec i uśmiechnął się szyderczo w moją stronę wracając do lektury w postaci jakiegoś wyroku, gdzie to jakiś facet spał po pijaku na ławce z gołą dupą, przez co skazany został na prace społeczne za nieobyczajne zachowanie.
     Chciał czy nie chciał, robota jest i nie sposób jej nie zrobić, tym bardziej że terminy poganiają i znów jakiś wytyk dostanę że cos tam dzień czy dwa dni później zrobiłem, choć kompletnie nie ma to wpływu na prowadzone przez sąd postępowanie.

     Zrelaksowany i wypoczęty po urlopie wsiadłem w swój wehikuł i z impetem 80 koni mechanicznych (bo wiecie, w gazie mały silnik mało pali choć szwagier mówił że do gazu to jest tylko kuchenka i najlepsze są Passeratti w TDI), ale dla mnie ekonomia to podstawa więc ruszyłem ku wielkiej przygodzie, zapoznać się z obecnie moją już patolką, która to taką wielką miłość poczuła do Janusza – wiejskiego buhaja rozpłodowego. Po przejechaniu 29 kilometrów (tak, zeruję licznik po każdym ładowaniu butli) stanąłem przed czymś co wyglądało jak barak z trzema drzwiami. Miejsce ogólnie mi znane dobrze, bo po sąsiedzku mieszka moja inna nadzorowana. Jak już więc stanąłem, przyczesałem włosy, poprawiłem koszulę która jest przykrótka i mi ciągle ze spodni wyłazi, wciągnąłem brzuch i zapukałem w jakże by inaczej w drzwi z dykty oczekując na zaproszenie. I rzeczywiście, po chwili drzwi się otworzyły i stanęła w nich zgarbiona i wysuszona staruszka, która jak się okazało ma 53 lata. Spojrzała na mnie spode łba i zaciągnęła się papierosem, pytając:
- Do kogo?
- A dzień dobry Pani – rozpocząłem z uśmiechem – ja zapewne do pani synowej, co to tu syn ściągnął sobie z Internetu – kontynuuje i jak zwykle przedstawiam się kim i po co jestem.
- A idźcie wy wszyscy w cholerę – odwróciła się i zniknęła w czeluściach pakamery, więc nie pozostało mi nic innego jak pójść za nią, w końcu drzwi otwarte zostawiła.

     Pierwsze co to zderzyłem się z rojem latających i brzęczących much. Jedna wleciała mi nawet do nosa, ale udało mi się nie wciągnąć jej do gardła, więc szybkich ruchem wyplułem biedaczkę. Potem zastałem przez sobą wiszącą szmatę która odgradzała ciemny korytarz od pomieszczeń mieszkalnych. Szmata brudna i śmierdząca lecz długopis ustrzegł mnie przed jej dotykaniem. Po przekroczeniu szmaty dostałem się do pierwszego pokoju. Był to tak zwany pokój przechodni w którym wydeptana ścieżka pomiędzy dwoma starymi i zatęchłymi łóżkami prowadziła do następnego pomieszczenia mieszkalnego. W międzyczasie gdy podążałem za staruchą zauważyłem że na jednym z łóżek skulony leży jakiś mężczyzna i trzęsącymi się rękoma dopala papierosa wpatrzony w ekran kineskopowego telewizora w którym leciał z jeden z życiowych programów. Nawet nie zwrócił na mnie uwagi. Starucha w tym czasie otworzyła drzwi znajdujące się w przeciwległym końcu pokoju i machnęła ręką abym wszedł tam. Mijając ją zdążyłem zauważyć jak popiół z papierosa spada jej na podłogę, lecz nie zrobiło to niej żadnego wrażenia. Na mnie zresztą też.

     Wszedłem do pokoju a starucha zamknęła za mną głośno drzwi. Na łóżku z laptopem siedziała moja nadzorowana, a dwoje jej dzieci wpieprzało na podłodze jakieś słodycze. Czy były to słodycze to nie jestem do końca pewien, bo łażący wokół nich królik skutecznie mógł wyprodukować swoje okrągłe bobki, które zostały strawą dla naszych milusińskich. Patolka spojrzała na mnie, odłożyła laptopa i usiadła na łóżku uśmiechając się by pokazać brak górnych zębów oprócz oszczerbionej jedynki robiącej zapewne za otwieracz do piwa. 

- Usiądzie pan – skierowała słowa do mnie a ja rozglądnąłem się po pomieszczeniu w nadziei że znajdę cos innego do siedzenia i kawałek stołu, gdzie będę mógł zapisywać złote myśli Emanueli, bo tak miała bohaterka tej życiowej opowieści. Nie uśmiechało mi się siedzieć zbyt blisko niej, bo na odległość czuć było smród popsutych i zżartych przez próchnicę zębów. Nie cierpię, jak ludziom z mordy wali i na dodatek nachylają się bezwstydnie zionąc swoim oddechem prosto w moją twarz.
- Postoję – w desperacji tylko to mi zostało, lecz za chwile znalazłem w kącie stojący stołek i usiadłem na nim, rozkładając zeszyt na kolanach. Dzieciaki podleciały do matki i wgramoliły się jej na kolana.
I tak oto zaczęła się historia jej życia……

CDN…


48 komentarzy:

 1. Rutynowo jak co dzień wszedłem na stronę główną, i już sam tytuł wywołał uśmiech na mojej twarzy :) Zniecierpliwiony czekam na ciąg dalszy!

  OdpowiedzUsuń
 2. O dzięki Ci kuratorze za ten choć krótki to jednak intensywny tekst. Z niecierpliwością czekam na więcej jak patol na na zasiłek.

  OdpowiedzUsuń
 3. O dzięki Ci kuratorze za ten choć krótki to jednak intensywny tekst. Z niecierpliwością czekam na więcej jak patol na na zasiłek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekałam z utęsknieniem choć na parę słów☺

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozdrawiam i niech cdn....☺

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny tekst, pięknie obrazuje to co dzieje się w naszym kraju.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pan Kurator zdecydowanie w formie po urlopie. Czekam na więcej!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie też kurwica zalewa. :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze się czyta, również czekam na dalszy ciąg! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie mogę się doczekać kolejnej części

  OdpowiedzUsuń
 11. Czekam na kolejną część. Już naprawdę czas ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zgadzam się. Juz naprawdę czas na te II cześć, tudzież kolejne radosne opisy szczęśliwej patologi

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgadzam się. Juz naprawdę czas na te II cześć, tudzież kolejne radosne opisy szczęśliwej patologi

  OdpowiedzUsuń
 14. No gdzie ta kolejna część ? :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Jestem ciekawy co będzie dalej :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 16. Panie Kuratorze-zlituj sie pan i napisz co

  OdpowiedzUsuń
 17. Najlepsze urlopy to takie, z których się nie wraca...

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja pierdole... Właśnie przeczytałem całego bloga. Co ja mam teraz dalej robić :/ ?

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo przyjemnie się czyta.

  OdpowiedzUsuń
 20. Życzę wytrwałości w pisaniu i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 21. Weszłam tu przypadkowo - z tych treści wyziera tak bezmierna pogarda dla ludzi i tak wielkie wynikające z niej samozadowolenie, że jest mi po prostu niedobrze - autor i wszyscy zacieszeni czytelnicy - macie robaczywe dusze - żal mi was, ale taplajcie się dalej w swoim poczuciu wyższości- ja już nigdy tutaj nie wejdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no tak, racja. Kobiecie chlającej na umór w czasie ciąży należą się same pochwały i wystawianie jej na piedestał matczynej miłości... Ciężko jest szanować ludzi, którzy nie tylko sami siebie nie szanują, ale i niszczą to życie, które w oparach alkoholu sprowadzili na ten świat.

   Usuń
  2. jednak coś w tym jest, sama wchodzę tu z jakąś chorą ciekawością.

   Usuń
 22. Haloooo!!! i co dalej?

  OdpowiedzUsuń
 23. Eeej kurator co jest, dobra zmiana Cię zawinęła :D?

  OdpowiedzUsuń
 24. Jakiś komentarz? https://youtu.be/M9XnMp-fzcU?t=12m17s

  OdpowiedzUsuń
 25. Panie kuratorze zlituj się pan i zacznij znowu regularnie plodzic te jakże uwielbiane przeze mnie oraz setki innych czytelników relacje z życia przesiaknietych gownem patoli niedługo znowu robotę będę zmienial i co ja niby mam czytać? Żaden inny bloger niedaje rady zaspokoić moich chorych potrzeb tak jak Pan!

  OdpowiedzUsuń
 26. Panie kuratorze zlituj się pan i zacznij znowu regularnie plodzic te jakże uwielbiane przeze mnie oraz setki innych czytelników relacje z życia przesiaknietych gownem patoli niedługo znowu robotę będę zmienial i co ja niby mam czytać? Żaden inny bloger niedaje rady zaspokoić moich chorych potrzeb tak jak Pan!

  OdpowiedzUsuń
 27. Kiedy będziemy mogli spodziewać się kolejnych części?

  OdpowiedzUsuń
 28. Nie miałabym nic przeciwko czekaniu choćby i pół roku, gdyby nie chodziło o... urwaną w połowie historię, podzieloną na notki.

  OdpowiedzUsuń
 29. I tak oto zaczęła się historia jej życia... Na którą czytelnicy (w tym oczywiście ja) oczekują już zbyt długo...

  OdpowiedzUsuń
 30. A ja czekam i czekam... ;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Tytuł mnie przyciągnął - warto było. ;)

  OdpowiedzUsuń
 32. Jak Pan może, Panie kuratorze... Uwielbiam ten blog, wracaj Pan!

  OdpowiedzUsuń
 33. ktos mu pewnie za to chamstwo doj...al i teraz lezy w szpitalu z polamanymi lapami

  OdpowiedzUsuń
 34. Wzial, skasowal i ma w pompie.... Albo sie przelozeni dowalili... Ale to by choc notka byla ze koniec.... Nosz ile mozna czekac...

  OdpowiedzUsuń
 35. Teraz pewnie praca zarobkowa...

  OdpowiedzUsuń
 36. A do diabła z panem, ile mozna czekac? Przestaje tu wchodzic

  OdpowiedzUsuń
 37. Tyle miesięcy za kolejnym wpisem?

  OdpowiedzUsuń
 38. Świetny tekst,z utęsknieniem czekam na kolejny tekst. Oby jak najwięcej takich;)

  OdpowiedzUsuń
 39. i co dalej, do cholery?

  OdpowiedzUsuń
 40. Będę się czepiać: "Będąc na wczasach wzrosła liczba dzieci na koloniach"
  SERIO??

  OdpowiedzUsuń
 41. Witam :) Bardzo wciągające opowiadanie. Napisane lekkim stylem, ciekawie, barwnie. Swojego czasu rówież pisałam opowiadania, wszystkie wylądaowały na dnie szuflady :( Będę czekać na kolejne teksty, pozdrawiam!
  microsoft dynamics ax partner

  OdpowiedzUsuń