wtorek, 3 czerwca 2014

Matka Polka Meneli. cz. 2 ost.

       Zacząłem zadawać swoje standardowe pytania, swoje standardowe formułki wyuczone na aplikacji kuratorskiej, które miały pozwolić ocenić mi rodzaj ludzkiej degradacji. Schematyzm, książkowe teorie o postępującej degrengoladzie ludzkiej istoty, która  siedziała przede mną i zabawnie kołysząc swymi brudnymi stopami w moją stronę, uśmiechała się bezzębnym uśmiechem. Jakie to wspaniałe, jak to mnie ekscytowało. W samym środku syfu, brudu, przespermionego tapczanu, na którym zlał się pies i pewnie wielu innych meneli, którzy w momentach szczytowania rozlewali swe zapijaczone plemniki po wszystkim naokoło, by na końcu skończyć w jej ciele, dając nowe życie, które już na samym starcie będzie naznaczone porażką.

       Pytam dalej, przyglądając się jej reakcji, gdy moje pytania błądzą w poszukiwaniu irracjonalności jej życia a jakże subiektywna moja analiza stara się znaleźć choć cień zawahania w odpowiedziach, które od niej uzyskuje. Jej brudna dłoń zawsze wędruje ku jej ust, gdy bezradnie próbuje uśmiechnąć się w moim kierunku, zasłaniając resztki utraconej, bezzębnej godności. 
       Bezzębna godność. Przesiąknięta swym jakże mizernym, szmatławym życiem, które bez moralności tli się w tych zatęchłych czterech kątach, wypełniając pomieszczenie i zarażając wszystkich tych, którzy mają okazje się tu znaleźć. Jak jeszcze tu zostanę dopadnie i mnie – obłok ludzkiej beznadziejności, wrzynający się w moją duszę, która broni się ze wszystkich sił by nie przyjąć tego, co widzi za normę w tym środowisku.

       Oddycham ciężko, obserwując latające muchy i rozglądając się po pokoju, w którym miałem okazje przyglądać się ludzkiemu żywota. Na parapecie słoik z wodą, a w nim ugaszone pety. Kurwa, dużo zajebanych, wypalonych petów, które dociśnięte o mało co nie wysypują się ze szklanego pojemnika. Zatopione w mętnej, brązowej wodzie jeszcze niedawno były oblizywane przez siedząca koło mnie patolkę a i może przez wielu innych, którzy po akcie kopulacji wstawali i stojąc ze sterczącym kutasem, dopalali nimi przeżyty orgazm. Spoglądam na ścianę – wiszący, przekrzywiony tandetny obrazek, ozdobnik ściany, na którym znajduje się zdjęcie jakiegoś mężczyzny. Spogląda on swoimi niewidzialnymi oczami na pokój i zapamiętuje rzeczy, które działy się w tym pomieszczeniu. Jakże żałuję że nie potrafi mówić i nie może opowiedzieć, świadkiem jakich czynności był. Smutna, stara i zniszczona twarz wyzierająca zza upstrzonej gówienkami much pleksi. W kącie leży sterta ubrań, brudna i śmierdząca – stos szmat które kiedyś służyły za modne ubranie, a teraz dogorywają w zatęchłej melinie, czekając na zbawienie, aż zostaną wyrzucone łaskawie na śmietnik. Gówno, gówno, gówno…

       Czego pragnie patolka kurwiąc się na lewo i prawo. Czego szuka, zmieniając i wynajdując coraz to więcej meneli, których przyjmuje w swoim łożu, by zamajaczona alkoholem rozkładać swoje brudne i śmierdzące nogi, zapraszając przygodnych towarzyszy do spełnienia się jako stu procentowi mężczyźni. Czy jest to chwila uniesienia, spowodowana alkoholem, gdzie hamulce resztek godności puszczają, doprowadzając ją do całkowitego zeszmacenia? A może jest to chęć zaspokojenia swojej potrzeby, li tylko seksualnej. Nieważne z kim, nieważne gdzie, nieważne kiedy. Zrobił co swoje, wytrzeźwiał i poszedł, pozostawiając puste butelki po sobie, a u niej poczuciem zadowolenia. A może jest to potrzeba bliskości? Kurewskiej bliskości by choć przez chwile żyć marzeniem, że ten o to pijany, brudny, śmierdzący typ zwrócił na mnie uwagę, bo jestem atrakcyjna. Bo chcę kurwa kochać, być zauważona i sprawiać radość. Bo chcę być doceniona, mieć normalny dom i wychowywać dzieci, tylko kurwa nie potrafię, nikt mi nie pokazał jak żyć? Bo kurwa jej matka urządzała sama takie same ekscesy w domu, a ona była świadkiem puszczania się alkoholiczki, która jęcząc w chwilach uniesienia krzyczała do niej „wypierdalaj z pokoju!” Czy to myślała patolka?

       Tego się od niej nie dowiem. Podczas rozmowy ze mną maskuje emocje. Mówi że to nieprawda, jakoby często zmieniała partnerów. To nieprawda że widywana jest najebana na wsi. To nieprawda że leżała pod płotem, a 10-letni syn próbował ją za rękę zaciągnąć do domu, a młodsza siostrzyczka starała się mu pomóc. To kurwa jebana nieprawda, że dziecko wstydzi się matki, która idąc wieczorem przez wioskę śpiewa jakieś jebane serenady, a on w oknie wypatruje, czy nikt z sąsiadów nie widzi,. To jebana nieprawda, że wstydzi się tego, że nie ma butów, że pani w szkole przynosi mu rzeczy po swoim synu, żeby mógł choć trochę nie wyróżniać się od innych dzieci w klasie. To zasrana nieprawda, że w domu czasami nie ma co jeść, bo przyszedł jakiś następny wujek i będąc godnym, po pijaku wyżarł wszystko z lodówki, nie przejmując się że dzieciaki potrzebują jeść i mogą być głodne. To kurwa nieprawda…
- Zaszczepi się pani? – zadaje pytanie, próbując uzmysłowić jej, ze brak jakiegokolwiek działania spowoduje, że straci swoje dzieci. Że albo zaczyna się zmieniać, albo straci to, co dla większości normalnie egzystujących ludzi jest najważniejszym dobrem. Ty tępa zakuta pizdo, nie rozumiesz, że te dzieci, siedzące po cichu w drugim pokoju, które nauczone że jak ktoś przychodzi to mają nie wyłazić i nie patrzeć, z kim kurwa mamusia znowu pije, że te dzieciaki przez takie kurwiszcze jak ty, trafią do jebanego bidula? Czy ty kurwa zdajesz sobie sprawę?
- Ja nie mam problemu z alkoholem.

       Tak, kurwa. Ty nie masz. Ty już niczego nie masz. Nie masz godności, nie masz sumienia, i nie masz już dzieci. Straciłaś je, nawet nie walczysz. Dla ciebie to dwie przeszkody, które trzeba nakarmić, choć rzadko to robisz. Czy ty kurwa uzmysławiasz sobie, ze one i tak cie kochają, choć chlejesz i godzisz, i tak cie kochają tępa blazo do siedmiu boleści. One nie maja innej matki, to dla nich ty jesteś matką – autorytetem, choć bardzo skurwiałym autorytetem. 
- Straci pani dzieci – oznajmiam jej patrząc w oczy, które są kompletnie bez wyrazu. Jebaniutka, zimna jak głaz, jak kamień, jak kurwa mały kamyczek w zimnej, lodowatej wodzie. I nagle olśnienie. Jak mogłem się wcześniej nie domyśleć? Jak mogłem. Ona nie chce tych dzieci. Nie kocha ich. To przeszkoda, jebana przeszkoda by żyć tak, by nikt się nie wtrącał. Uwierzycie kurwa? Ja jej wyświadczam przysługę! Pozbawiam jej problemu. Ja pierdolę – ona tego chce. Ona chce je stracić, nie ma żadnych wyrzutów sumienia. Nawet powieka jej nie drgnie. Jebana, zero emocji jak mówię że dzieciaki zostaną zabrane. Kamienna twarz patrzy na mnie i rzekłbym, że przez moment nawet się uśmiechnęła. Wyrachowana suka poświęcająca swoje dzieci dla własnej, menelskiej wygody.

       Znowu muchy. Znowu jebane muchy brzęczą w tym śmierdzącym pokoju. Chmara much unosząca się nad moją głową i szczające małymi kropelkami moczu w moje włosy. Już wiem, czemu tak szybko przetłuszczają mi się włosy. Od kurwa jebanych muszek, które zaciekle atakują intruza, naruszającego mir i spokój tego domu. Patrzę na pokój dzieci, gdzie na rozłożonym tapczanie, wśród następnych walających się szmat, spoglądają na mnie smutne dwie pary oczu. Patolka nawet nie wstała z fotela, gdy powiedziałem że chce zobaczyć pokój dzieci. Nawet kurwa nie podniosła swego dupska, które służy rozkoszy jej i przygodnym menelom. Kurwa jego mać.
- Bez szans że pani cokolwiek zmieni? – pytam bez żadnej nadziei.
- I tak sąd wie najlepiej co zrobić – spojrzała na mnie z uśmiechem i wyrazem triumfu na swojej wypaczonej gębie.
I sąd zrobił. 

59 komentarzy:

 1. To jest masakrycznie tragiczne. Takich to do gazu powinni wysłać . Ulga dla nich i społeczeństwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takich, to na przymusowe terapie i odwyki, a nie do gazu, jak tu sugerujesz.

   Usuń
  2. Czemu przymusowe? Przecież ona jest zadowolona ze swojego życia. To jej bachory i płodność są dla niej ciężarem. Zrefundować podwiązanie jajowodów, to w poskokach na taki zabieg pobiegnie i wszyscy będą szczęśliwi i bogatsi. W ogóle powinni jeszcze dopłacać ze stówę lub dwie za sterylizację, wtedy wszelka patologia sama by się pozbawiła płodności, żeby mieć na flaszkę.

   Usuń
  3. Wypraszam sobie. Ja nie zamierzam ze swoich podatków finansować jakichś odwyków dla życiowych nieudaczników...
   Zostawiłabym w pizdu, niech se radzą. Bez socjala, bez niczego. Tylko wtedy zapewne jeszcze łatwiej by było kosę pod żebra na ulicy wyłapać za dwie dychy i zastać rozkradzioną chałupę/ obejście.

   Suma summarum, zgadzam się z Anonimem.

   Usuń
  4. DOBRE..K...A:)

   Usuń
  5. Przymusowe odwyki nic nie dają, jeśli samemu się nie chce przestać pić. Jedynie terapeutki czy inne psycholożki mają z tego profity, bo mają "pracę" na koszt podatnika. A alkoholik, po takim "leczeniu", wychodzi i dalej pije w najlepsze.

   Usuń
  6. https://www.youtube.com/watch?v=PdQQKblilHo
   Od razu mi się skojarzyło.

   Usuń
 2. Kuratorze kochany: jeśli możesz, to wyłącz weryfikację obrazkową przy komentarzach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedyne co na chwilę obecną wywołuje we mnie taki obraz to żal. Żal dla tych ludzi z powodu ich tragicznej sytuacji i braku (być może choć zapewne nie zawsze - nie generalizujmy) chęci lub możliwości do zmiany tego stanu.

  (www.panna-wolodyjowska.blogspot.com ; www.rehabilitation-of-dogs.blogspot.com).

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest mi żal kogoś, kto sam z własnej woli sobie coś takiego robi. Nie sądzę żeby nigdy nikt nie zaoferował pomocy. Może super honor nie pozwala się upłaszczyć i przyjąć pomocy, a pozwala na skrajne menelstwo? Żal mi tylko dzieci, które nie są niczemu winne, a potrafią nieraz dobrać sobie za dużo do malutkich główek. Mam nadzieję że zrozumieją że z dala od takich "matek" jest im lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trafiłam na Pana blog po artykule w Polityce. Koniecznie muszę zdobyć książkę, bo sposób w jaki Pan pisze jest po prostu urzekający.
  Rewelacja.
  Gratuluję wyczucia słowa. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zwykle kolejny mizoginiczny wpis osoby, która w jednej z wcześniejszych notek przyznała się, że jeździ na balety do innej miejscowości, żeby nie mieć świadomości, jaką patologię się zalicza. Może inny kurator w myślach stawia ciebie w szeregu tych meneli fajdających czyjąś kanapę?
  Seks to naturalna potrzeba człowieka, tak kobiety, jak i mężczyzny. W kraju, w którym nie ma aborcji ani sterylizacji dla kobiet, nie wspominając już o refundacji tych zabiegów, co ma taka patolka zrobić? Nie stać jej przecież, żeby pojechać za granicę, a zostawać zakonnicą, bo jakiś pierdolony katolik w ławie sejmowej tak sobie uroił, to dopiero byłoby zeszmacenie i podeptanie własnych potrzeb, składając je na ołtarzu ciemnoty i głupoty skurwiałego, polskiego kościółka. Ale pisiorki przecież się ucieszą, taśmowa produkcja kolejnych macior rozpłodowych i mięsa armatniego dla politycznych gównojadów. Niech jej jeszcze dadzą zasiłek rozrodczy i wcześniejszą emeryturę za prawdziwie polską, obywatelską postawę przodownicy rozpłodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cudze balety Cię nie powinny interesować.

   I właśnie - seks, a nie pospolite kurwienie.

   I na sterylizację patoli też bym nie zamierzała dokładać. Niech na dupie se na to zarobi, jak tak lubi.

   Usuń
  2. Gówno mnie obchodzą cudze balety. Wytykam zaś autorowi bloga ciągłe jeżdżenie po "puszczalskich szmatach", kiedy sam niczym się od nich nie różni i jak sam zaznaczył - jeździ ruchać poza rewirem, żeby nie trafić na własnych pacjentów i nie mieć świadomości z jakiego środowiska pochodzą dziołchy, w których zamacza swego kija. Hipokryzja to obrzydliwa cecha kłamców, którzy nie wytrzymają bez oszukiwania nawet samych siebie. "Kalemu ukraść - źle, Kali ukraść - dobrze" - cała filozofia pana bloggera, ciekawe czy kiedyś przyjdzie mu kuratorować jego własnym bękartom. xP

   Ja nie wiem czym się różni seks od "pospolitego kurwienia". Seks to po prostu seks, co cię obchodzi, że ktoś lubi ten sport?

   Taniej wyjdzie dołożyć się na sterylizację, niż na utrzymanie w bidulach i więzieniach patologicznego miotu + służb porządkowych do ich pilnowania. W ciągu paru dekad problem patologii rozwiązałby się samoistnie.

   Dupą sobie nie zarobi z wielu powodów, przede wszystkim sterylizacja kobiet w Polsce jest zupełnie NIEDOSTĘPNA. Nie ma ani jednego lekarza, który by ci to zrobił w naszym kraju, szczególnie będąc osobą młodą i bezdzietną. Moja koleżanka, która wyemigrowała do UK potrzebowała ukończyć 22 rok życia, by móc się poddać sterylizacji. W Polsce ten przywilej przysługuje tylko facetom, ale oni niezwykle rzadko przejmują się antykoncepcją, bo przecież nie oni zachodzą w ciążę, a bachora i tak zostawiają z matką. A teraz wróćmy do przykładu menelówy, która a) nie ma w ogóle wiedzy, że takie coś jak sterylizacja istnieje i jest dostępne za granicą, b) wszelkie pieniądze przepuszcza od razu na alkohol, nie umie inaczej, tak wygląda alkoholizm i sama z niego nie wyjdzie, c) nawet dupą na zabieg nie uzbiera, bo ani nie wygląda tak, by ktoś chciał jej zapłacić, ani jej "klientela" nie ma więcej, niż na dwa wina.

   Usuń
 7. Nie umiem (nie mogę?) wypełnić ankiety :/
  Książkę bym z przyjemnością kupiła. PAPIEROWĄ.
  Tylko korekty dobrej by Pan potrzebował, trochę stylistycznych błędów się znajdzie ;)

  Pozdrawiam bardzo!

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie bym dopłaciła do sterylizacji niektórych osobników. Na pewno jest to oszczędność w stosunku do tego jakie koszty potem państwo ponosi z naszych podatków......

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo dobre opowiadanie. Mi najbardziej utkwił ten tapczan... ileż razy na taki patrzyłem a tu tak fajnie to opisane. kane

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgadzam się z Cabanem Nadbałtyckim.
  Owszem, bloga czytam z przyjemnościa, bo sama pracowałam kilka lat jako tlumacz m.in.kuratorów dla sadów na Bronxie. Menelstwo latynoskie, afro oraz białe amerykańskie niczym się nie różni od polskiego, no może czasem rodzajem używek.
  Niemnije, podobnie jak Cabana, razi mnie mizoginizm (choć fakt, krytyka części "męskiej" meneli jest tu i tak bardziej parytetowa niż w wielu innych publikacjach), a już na pewno za słuszny uważam pomysł pozbawianai meneli cudownego "daru płodności" . Chętnie zrefundowałabym im ten zabieg i zapłaciła jednorazowo 200 zeta niż przez reszte ich życia setki tysięcy na zapomogi. Podobno kiedyś był taki eks[eryment na Słowacji i dotyczył tamtejszych Cyganów. Za kasę zarówno babki jak i faceci zgłaszali sie do klinik masowo odwiazywać wszytsko co się da, niektórzy chcieli nawet kilka razy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Owszem, różni się nie tylko od kolorów skóry menelstwo latynoskie, murzyńskie, od polskiego. Białe i żółte menelstwo, choć niektórzy mogą nie wierzyć,przeciętnie jest bez porównania inteligentniejsze od kolorowego menelstwa. Różni się też paroma innymi subtelnymi rzeczami, o czym by tu dużo można pisać.

   Co do Cyganów w Czechosłowacji była to prawda. Lecz teraz, w dobie politycznej poprawności, byłoby to niemożliwe. Jaki by się rwetes podniósł na cały świat, że Cyganów się sterylizuje. Kolorowe złotko. A zwłaszcza feministyczne i inne babsztyle by lamentowały, bo one lubią kolorowych. Tacy to przeruchają wszystko to co się nawinie i na drzewo nie ucieka. Są mało wybredni.

   Usuń
  2. @Anonimowy4 czerwca 2014 20:44
   W UK działa nawet organizacja charytatywna, która podobną akcję przeprowadziła: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Chca-placic-narkomanom-200-funtow-za-sterylizacje,wid,12768604,wiadomosc.html

   @Anonimowy5 czerwca 2014 06:13
   Nie znam żadnej feministki, która podniecałaby się kolorowymi nacjami z kultur, w których kobieta stoi na równi ze zwierzęciem, więc nie siej bzdur. Z jedną feministką nawet mamy taki niesmaczny żarcik, że seks z murzynem to zoofilia. :P Jednocześnie kobiety wolą białych, męskich przedstawicieli Anglików, Holendrów, czy Szwedów z prostego powodu - ci mężczyźni potrafią zadbać o siebie, okazać kobiecie szacunek i traktować ją na równi ze sobą. Polacy nie tylko mają słaby gust jeśli chodzi o styl, ale też często problemy z higieną osobistą i sinymi stereotypami dotyczącymi płci, czyli w skrócie mentalny beton nie różniący się wiele od tych, widzianych u innych osobników z trzeciego świata.

   Usuń
  3. @Caban Nadbałwański.

   Wydaje mi się, że należysz do partii Paligłupa czy innych POpaprańców. Dlatego nienawidzisz Polaków i wszystkiego co polskie.
   Tak się składa, że mieszkałem z Anglikami, Szkodami, murzynami, Arabami, czy innym dziadostwem z III świata. Więc mam pewne rozeznanie i mogę się na ten temat trochę wypowiedzieć.
   Młode pokolenie Polaków, nie odstaje poziomem higieny od innych nacji z zachodu. A co do kultury osobistej nawet są przeciętnie wyżej niż młodzi Anglicy, Francuzi, czy Szkoci, nie mówiąc nawet o Arabach czy murzynach, bo to jest przepaść. Chociaż pod tym względem też pozostaje wiele do życzenia.

   Co do puszczania się białych szmat z kolorowymi, mam inne zdanie od ciebie. Wystarczy pojechać za granicę. Takie "matki" polki, które mają dzieci w Polsce, czy inne, nieskomplikowane białe panienki, hurtowo puszczają się z arabskim, murzyńskim, pakistańskim czy innym dziadostwem. Nawet te po uniwerkach puszczają się z takimi prymitywnymi murzynami, co czytać i pisać nie umieją nawet we własnym języku. Byleby był kolorowy. Taki turas który siedzi na socjalu. Podjedzie sobie pod dyskotekę 15-letnim mercedesem czy BMW. Ma łańcuch z tombaku na szyi, pierścienie na ręce, i już białe kurewki do niego lgną jak muchy do gówna. To ci może każdy powiedzieć co był trochę za granicą.

   Usuń
  4. Hehe, ale cię dupka boli, że nawet brudny dzikus z Afryki ma większe powodzenie niż ty. XD Najłatwiejsza dziewczyna nigdy nie dorówna w puszczalstwie przeciętnemu mężczyźnie, stąd wasza nienawiść do kobiet. Po prostu jesteście tak łatwi, że kobiety mogą robić z wami co chcą. Chcielibyście mieć takie same możliwości, ale polacka stuleja zawsze pozostanie tylko małą, zakompleksioną, sfrustrowaną stuleją. Ty opierasz swój obraz świata o urojenia i stereotypy, ja po prostu znam wiele kobiet i wprost mi mówiły, że w Polsce miały do czynienia tylko z łysymi, agresywnymi debilami i grubawymi brudasami w przetłuszczonych włosach, oraz ze wszyscy nie traktowali ich jak ludzi, ale jak kawałki mięsa do wyruchania i zamknięcia w kuchni. Za granicą jest zupełnie inna mentalność, tylko ten katolicki grajdół po prostu do niej nie dorósł, więc oczywistym jest, że oczami przeciętnego polaczka obraz zachodniego świata staje się kompletnie zakrzywiony. Przeciętny polaczek na wieść o tym, że kobieta studiuje informatykę, biotechnologię, czy matematykę zaraz pierdolnie coś w stylu "ty? kobieta? jak ty se tam dajesz rade? to nie jest miejsce dla ciebie, to miejsce dla prawdziwych menszczyzn", a potem oczywiście będzie ją wyzywał od puszczalskich dziwek, bo na pewno wszystkim dała się wyruchać, tylko nie im, wielkim paniszczom, na których elokwencji i charyzmie się nie poznała. XD Jesteście żałośni, pierdoleni podludzie. Cały twój nędzny post to płacz niedorozwiniętego dziecka, że ktoś mu podbiera zabawki. Tak właśnie traktujecie kobiety - jak swoją narodową własność, a potem się dziwicie, że wolą wyluzowanych, postępowych i zadbanych obcokrajowców. Polska = Pakistan Europy, dzicz, zadupie, zacofanie i katolicyzm.

   Usuń
  5. @Caban nadbałwańska.

   Ten bełkot napisała pewnie jakieś dziwadło w stylu A.Grodzka, lub kiełbasa Conchita, albo jakaś paskudna feminazistka, która nie chcąc żeby wyśmiewano jej kobiecą głupotę pisze pod męskim nickiem i wstawiła zdjęcie jakiegoś metroseksualnego wymoczka.

   Wszyscy wiedzą, że kobiety częściej zdradzają niż faceci. To może powiedzieć każdy psycholog, seksuolog. I nie trzeba robić badań, chociaż już takie badania przeprowadzano.
   A jak znasz wiele kobiet, ze miały do czynienia tylko "z łysymi, agresywnymi debilami i grubawymi brudasami w przetłuszczonych włosach", to pewnie ze względu na ich "urodę" i charakter, żaden normalny mężczyzna ich nie chciał.
   Kobiety mogą studiować wiele rzeczy, ale z tego studiowania nie wiele później wychodzi. Bo żeby kobiety mogły zaprojektować okręt o napędzie atomowym, czy statek kosmiczny, to musi minąć jeszcze wiele tysięcy lat ewolucji. A i to nie wiadomo, czy będzie to kiedykolwiek możliwe.
   Wszystkie nieszczęścia "kobiet" zwalasz na chrześcijaństwo, a to właśnie w krajach chrześcijańskich kobiety mają najwięcej praw. Nawet w takiej Japonii czy Korei Południowej, tamtejsze społeczeństwa są patriarchalne, nie mówiąc już o państwach muzułmańskich, gdzie baba ma mniejszą wartość od bydła.
   A o podbieraniu "zabawek", że niby kolorowi podbierają polki Polakom, to muszę cię zmartwić. Takie wstrętne z charakteru i najczęściej prymitywne polskie babsztyle, uganiające się za kolorowymi z III świata, nie są dla mnie i innych pociągające. Wywołują najczęściej u mnie odruchy wymiotne. Wszystko by było cacy, gdyby ci beżowi i czarni zabierali te swoje wątpliwej jakości "zdobycze" do swoich krajów, a nie zostawali w Europie kombinując jak tylko dostać kartę stałego pobytu.

   Usuń
  6. >Ten bełkot napisała pewnie jakieś dziwadło
   Tak się pocieszaj gównojadzie. xD

   >Wszyscy wiedzą
   Chyba w twojej osranej jaskini, z której wypełzłeś. Jedyne co ogranicza mężczyzn w zdradzaniu to fakt, że kobiety są trudne.

   >ale z tego studiowania nie wiele później wychodzi
   W twoich snach zakompleksiony robaku. http://nihilnova.blogspot.com/2014/01/osoby-ktorych-odkryciawynalazki.html

   >a to właśnie w krajach chrześcijańskich kobiety mają najwięcej praw
   Kobiety mają najwięcej praw tam, gdzie społeczeństwa miały siłę przeciwstawić się religijnej zarazie, czyli w Europie. Chrześcijańska Ameryka Południowa niczym nie ustępuje Bliskiemu Wschodowi. http://www.unwomen.org/en/news/stories/2013/4/femicide-in-latin-america

   >Korei Południowej
   Której prezydentem jest kobieta?

   >A o podbieraniu "zabawek", że niby kolorowi podbierają polki Polakom
   Hehe, nawet wielkość liter obrazuje twoją mizoginię. xD Idealnie wpasowujesz się w polskiego mena-frustrata z tego tekstu: http://facet.onet.pl/polska-kraj-fatalnych-mezczyzn/10txc

   PS. To też dobre: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,104531,7247089,Kobiety_z_zagranicy_recenzuja_polskich_mezczyzn.html beka z "mensczyzn". xD

   Usuń
 11. @cabana nadbałwańska.

  Teraz już nie mam wątpliwości, że jesteś "kobietą" i feminazistką. Masz pewnie urodę filozofki Środy, charakter "doktorki" Szczuki, a ynteligęcję przeciętną tych dwóch babsztyli. Pewnie żaden facet, nawet murzyn czy arab cię nie chce, i stąd ta nienawiść do mężczyzn, a zwłaszcza Polaków.
  Smród robisz swoją obecnością na tym blogu. Idź lepiej na forum 'gadzinówki wybiórczej'.. Ktoś kto podaje linki do tego żydowskiego antypolskiego szmatławca, nie jest zbyt inteligentny. A twierdzenie że kobiety (zwłaszcza polki) są trudne, to jakiś żart tysiąclecia:))). Wystarczy mieć tylko trochę więcej pieniędzy, albo być przystojnym lub kolorowym.
  Kolejna głupota odnośnie Ameryki Południowej i krajów arabskich. W krajach latynoamerykańskich nie kamieniuje się kobiet, nie oblewa kwasem.
  Brzydzę tobą i takimi jak ty babsztylami. Ta wasza "nauka" gender jest tym w XXI wieku, czym "łysenkizm" był w Związku Radzieckim. Poczytaj sobie trochę o Trofimie Łysenko, bo na studiach 'gender' się tego nie dowiesz..
  Bez poważania.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jestem kobietą i narodowo-socjalistyczną feministką, która robi sobie badania nasienia po wazektomii. xD http://i43.tinypic.com/2u6jurd.jpg

   >gadzinówka, Żydzi, szmatławiec, antypolacy, brak pieniędzy, brzydota itd.
   O kurwa człowieku. xXDDD Rozpierdalasz mnie swoimi kompleksami. Typowy polaczek-frustrat, "jaki ja wspaniały, jaki piękny, jaki dobry, tylko te jebane puszczalskie kurwy mnie nie chcą, bo jestem zbyt polski, zbyt cebulowy i nieokrzesany". XD

   >W krajach latynoamerykańskich nie kamieniuje się kobiet, nie oblewa kwasem.
   Tam w porachunkach między mężczyznami kobiety z ich rodzin są naturalnymi celami ataków. Dwóch mężczyzn się pokłóci, to jeden drugiemu za to zgwałci żonę, a drugi w odwecie zamorduje partnerkę pierwszemu. Doucz się zaściankowy, polski wsioku, to może poznasz trochę świata spoza moherowego radyjka i TV Republika dla upośledzonych biedaków skrzywdzonych przez los i Donalda Tuska.

   Gender jest faktem, w różnych kulturach różne jest pojęcie męskości i kobiecości. Tacy nabuzowani debile, jak ty, są tego najlepszym dowodem, bo często używacie kretyńskich zwrotów typu "prawdziwy mężczyzna to cośtam, cośtam, a prawdziwa kobieta musi cośtam innego" - czyli postępujących inaczej uważacie za niemężczyzn i niekobiety, podważacie więc wasz średniowieczny postulat, by płeć determinowały tylko trzeciorzędowe cechy płciowe. Swoją drogą ciekawe, jak takie bydło jak wy zareagowałoby w konfrontacji z wiedzą na temat choćby zespołu Morrisa. http://pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_niewrażliwości_na_androgeny Egzorcyzmami i wypędzaniem demonów? XD Trzeba być niedorozwiniętym prostakiem, by człowieka definiować tylko przez ciało, podczas gdy nasza osobowość zamknięta jest tylko w mózgu i nie musi poddawać się waszym zacofanym stereotypom.

   Usuń
  2. Cap Nadbałtycki pluje na coś, co uważa za wiochę - a sam zachowuje się jak burak z trzeciorzędu. Człowieku, takie chamstwo, jakie reprezentujesz tutaj, jest właśnie mega wiochą. Takiego języka używa właśnie śmierdzący grubas w nieświeżym podkoszulku, z brakami w uzębieniu, ćmiący peta i plujący na chodnik. Gdy czytam twoje bluzgi, od razu kojarzysz się z takim gościem, Capie Nadbałtycki.

   Usuń
  3. Poziom wypowiedzi zawsze dostosowuję do adwersarza, styl mam bardzo elastyczny.

   Usuń
  4. To nie styl. Po prostu urodziłeś się w Polsce i bardzo cię ten fakt uwiera. Chciałbyś być Włochem, Francuzem - a tymczasem urodziłeś się gdzieś pod Lublinem czy w Garwolinie, karmili cię kapustą i ziemniakami (nie homarami, nie carpaccio) - a zamiast pięknej francuszczyzny władasz nikomu nieznanym, szeleszczącym językiem polskim. Być może też nie posiadasz statusu majątkowego odpowiedniego dla np. Norwega, czy Szwajcara.

   Złość na to nie daje spokoju, wszystko to frustruje, denerwuje, każe pluć na TO miejsce, wyklinać i je i tych ludzi stąd - z którymi przecież nie chcesz mieć nic wspólnego. Każe być za wszelką cenę nowoczesnym, postępowym - by odciąć się od nich i od tego "syfu". Cokolwiek ta postępowość może znaczyć - może to być każdy idiotyzm, byle tylko denerwował tych "katoli". Odreagowujesz kompleksy w bardzo prymitywny sposób. Może z powodu, że jesteś jeszcze nieopierzonym młodzieńcem.

   BTW. To internet, każdy może nazmyślać, czego to nie wie i gdzie nie był. Tylko jedno - słabiutko znasz realia za granicą, chyba tylko z gazety. Może dlatego, że z przaśnego Lublina do jakiejś zagranicy (zachodniej) jest zbyt daleko. Nie patrz na świat przez pryzmat własnych kompleksów związanych z pochodzeniem. Sporo pojeździsz, dopiero się zdziwisz. Gdy ktoś cię wydyma na pieniądze przy interesach - i będzie to rodowity Duńczyk. Gdy ktoś ukradnie ci walizkę na wakacjach - i będzie to rodowity Włoch. Gdy zostaniesz wyzwany od polskich śmieci - i będzie to tolerancyjny Amerykanin. Gdy przydarzy ci się przykry wypadek - a przejeżdżający Niemiec cię oleje i zniknie w dali. Gdy, gdy, gdy... Gdy nawet pojedziesz do parku wodnego w bogatej Danii i zobaczysz ilu ludzi ma grzybicę stóp! I dopiero pukniesz się w łepetynę - jaki ty głupi byłeś.

   Usuń
  5. To: Cap Nadbałwański.

   Ty za dużo pewnie paliłeś marychujany, czy innego gówna. Dlatego porobiły ci się dziury w "muzgu". Pisałem, że jak ktoś się powołuje na "gazetę wybiórczą" to nie może być mądry, i się nie pomyliłem.

   W krajach Ameryki Południowej, jak ktoś zabije kobietę, czy dopuści się pedofilii, to idzie do więzienia. Więzienia, przy którym polskie zakłady karne to jak hotel robotniczy.
   W islamie, kamieniowanie kobiet jest zapisane w systemie ustawodawczym krajów muzułmańskich. Tak samo jak stary obleśny facet po sześćdziesiątce, może wziąć sobie w islamie za żonę kilkunastoletnią dziewczynkę. Bo przecież najmłodsza żona mahometa miała 6 lat! Pojęcie pedofilii u nich jako takie, nie istnieje.

   Zapisz się do partii Rucha Paligłupa, to może cię tam wyrucha. Swoją drogą, bardzo dobrze się stało że się wysterylizowałeś. Przynajmniej mniej gównianych genów będzie przekazane następnym pokoleniom.

   Usuń
  6. Kraje latynoamerykańskie rządzone są w dużej mierze przez mafie narkotykowe i mężczyźni ci są bezkarni, a chrześcijańska, antykobieca mentalność jest powodem ich nienawiści do płci przeciwnej i załatwiania porachunków w sposób, jaki już opisałem. To kultura kreowana przez religijną dzicz jest powodem tych tragedii, a nie obowiązujące prawo, bo akurat prawo w wielu krajach bliskowschodnich również karze za takie zbrodnie. Zarówno chrześcijańskie, jak i islamskie gusła stawiają się ponad lokalną jurysdykcją. Poczytaj wypowiedź Michalika http://wiadomosci.onet.pl/religia/abp-jozef-michalik-chetnie-pojde-do-wiezienia-za-obrone-nauki-ktora-pochodzi-od-boga/0q3ls, poczytaj o "Armii Boga", czyli chrześcijańskich terrorystach https://en.wikipedia.org/wiki/Army_of_God_(United_States), wynurzeń Cejrowskiego, czy Korwina ci już nawet daruję. W kwestii pedofilii radzę zobaczyć co systemowo i proceduralnie odpierdalał twój kościółek jeszcze parę dekad temu http://ruchofiarksiezy.org/tvnfakty/irlandia.html Wystarczy podatny, ciemny grunt i każda religia pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Palenie czarownic to średniowiecze? Nie, to chrześcijańska rzeczywistość w Afryce https://thetaleofbittertruth.wordpress.com/2013/09/08/suspected-witches-burned-alive-by-christians-in-kenya/comment-page-1/

   Dalej widzę następną falę leczenia kompleksików po fakcie bycia całkowicie zaoranym przeze mnie. Przedstawiłem garść faktów, zarówno o mizoginii autora, mizoginii kultury w kraju ciemiężonym od ponad tysiąca lat przez katolicyzm, jak i zdaniu polskich kobiet o polackich, nieokrzesanych brudasach oraz ich analogicznych, choć całkowicie przeciwnych przedstawicielach z bogatego i cywilizowanego zachodu. Nie możesz znieść prawdy o sobie, więc jeszcze dobitniej pokazujesz swoją troglodycką mordę plując na wszystko, czego nie rozumiesz i nie chcesz zrozumieć. I wracamy do meritum - Polska jest takim gównianym miejscem do życia nie przez Tuska, Gazetę Wyborczą, czy inne urojone powody, ale przez takich śmieci, jak ty, wiecznie sfrustrowanych i niezadowolonych, szukających wszędzie winy swoich niepowodzeń, tyko oczywiście nie w sobie. Taka ciemna masa jest pożywką dla prawicowych populistów, od Kaczyńskiego, po Korwina, oraz oczywiście dla watykańskiej, czarnej wszy strzygącej swoje barany. Wszystko rozbija się o to, że jesteście smutnymi nędzarzami i boli was, gdy ktoś ma inny, lepszy pomysł na życie. Nie możecie znieść, że ktoś nie popełnia waszych błędów i macie ochotę go do tego zmusić siłą. Stąd ataki na tolerancyjnych, postępowych i wyzwolonych, jakby byli waszymi śmiertelnymi wrogami. Mielibyśmy was całkowicie w dupie, gdyby nie fakt, że na każdym kroku staracie się nas ograniczać na przeróżne sposoby, poczynając od zmian w prawie dyktowanych katolickimi bredniami po ostracyzm społeczny wycelowany głównie w kobiety (gdybyście mogli oblewać kwasem, gwałcić i zabijać, to też byście to robili, na szczęście w Europie wam nie wypada, przynajmniej na razie http://nihilnova.blogspot.com/2014/06/byc-morderca-i-nazwac-sie-pro-life.html).

   Usuń
  7. Już się wysterylizowałeś. Czas na następny krok - eutanazja. Jak postęp, to postęp.

   Bądź sobą, idź na całość :-)

   Usuń
  8. A tak BTW - co ty tak ciągle o tej higienie polskiego mężczyzny? Wyjąłeś łapę ze swoich majtek i łapa śmierdzi? To umyj się, capie, nie opowiadaj o higienie, tylko się po prostu w końcu umyj.

   Usuń
  9. Przecież właśnie o eutanazji pisałem w poprzedniej notce, nie zamierzam się powtarzać.

   W skurwiałej Polsce jest już z 5 gabinetów wykonujących wazektomię, ale ani jednego oferującego sterylizację dla kobiet, ta z uwagi na pewne średniowieczne przepisy uważana jest za NIELEGALNĄ. Więc nie tylko odbiera się kobietom możliwość pozbycia się swojej płodności, ale także zmusza do donoszenia ciąży z wpadek - oto obraz popierdolonego, katolickiego kraju będącego swoistym obozem koncentracyjnym dla ciemiężonej od wieków płci.

   W kwestii higieny - przejedź się z rana jakimkolwiek autobusem. Fetor moczu, przetrawionego alkoholu i zgniłej cebuli, to jest to, co definiuje "polskość" przeciętnego, nadwiślańskiego samca.

   Usuń
  10. To ty autobusami jeździsz? Taki nowoczesny osobnik, a status materialny taki niski? A gdzie Lamborghini? Kurzy się w garażu pod twoim Penthousem w lubelskim city? Tak tu snujesz opowieści o ciemnogrodzie, a autobusami jeździsz, jaki polska biedota? Tata pewnie ma Żuka....

   Usuń
  11. Nie, nie jeżdżę. Nie wiem skąd wyciągnąłeś taki wniosek. Ja tylko tobie doradzam przejażdżkę, jeśli w swojej norze nie widujesz się z żadnymi ludźmi i nie wiesz jak pachnie polskość. Chociaż patrząc po twoich gównianych wpisach, to możesz mieć już węch wypalony własnym odorem i i tak nic byś nie poczuł. xD

   Usuń
  12. Skoro nie jeździsz, capie, autobusami (bo zwierząt tam nie wpuszczają), to skąd wiesz jak tam śmierdzi??? Pewnie wyczytałeś to w swojej ulubionej gazetce wyborczej:))).

   Usuń
  13. Gdybyś miał IQ wyższe niż bagienna żaba, to wymyśliłbyś przynajmniej kilkadziesiąt powodów, dla których osoba posiadająca samochód może wiedzieć, jak jest w autobusie. Jako że mi nikt nie płaci za rehabilitację osób upośledzonych umysłowo, nie zamierzam tłumaczyć ci rzeczy tak banalnych, jak podtarcie dupy po sraniu. Swoją drogą byłem w 100% pewien, że zadasz to idiotyczne pytanie, prawackie śmiecie są rzadkie jak gówno, przewidywalne do bólu.

   Usuń
  14. Twój stary albo raczej ojczym, pracuje w lubelskim city na bazarku jak fizol. Przekłada skrzynki, zamiata, wyrzuca zgniłe cebule, pomidory itd. Po pracy wypijał sobie kilka najtańszych piw z Lidla za 1,68 zł. Potem wsiadał do awtobusu i jechał wracał do domciu na wieś. Tak jak piszesz, śmierdziało od niego moczem, nieprzetrawionym alkoholem i zgniłą cebulą. A jak był na już na miejscu, walił cię jeszcze w łeb czym popadło. Bo inaczej byś nie wypisywał takich bzdur i się nie kompromitował. Kogo ty opisujesz? Siebie opisujesz i swoją zdegenerowaną "rodzinkę".

   A to zdanie jakie napisałeś mnie rozwaliło:

   "Nie możecie znieść, że ktoś nie popełnia waszych błędów i macie ochotę go do tego zmusić siłą. Stąd ataki na tolerancyjnych, postępowych i wyzwolonych, jakby byli waszymi śmiertelnymi wrogami."
   Twoje wpisy są za to zadymiście "tolerancyjne" i "postępowe" w stosunku do kogoś kto ma inne zdanie niż ty.

   Usuń
  15. Śliczna projekcja, śniło ci się, czy to twoja ponura rzeczywistość?

   Oczywiście, że moje wpisy są tolerancyjne i postępowe. Czy ja wam zabraniam być brudnymi, prymitywnymi idiotami? Stwierdzam po prostu fakt, to ty masz jakieś chore pretensje do zadbanych i wyzwolonych Polek, które srają na rodzimych, łysych przygłupów i wolą normalnych mężczyzn z zachodu. Natomiast wy chcielibyście nam wszystkiego zakazać, od kontaktów z obcokrajowcami, przez aborcję, po eutanazję. Czy my wam coś nakazujemy? Nie. Więc odpierdolcie się od nas i gnijcie w swoim syfie i ciemnym skurwieniu. Twoje zdanie o mnie mnie kompletnie nie obchodzi, dopóki nie próbujesz mnie ograniczać. Możesz sobie bluzgać do woli.

   Usuń
  16. To w końcu jesteś facetem, babą, czy transseksualistą? Sam(a) pewnie tego nie wiesz i nie możesz się zdecydować.
   A tak między nami, jak was "kobiety", katole próbują ograniczać? Toż to możecie studiować gdzie chcecie, robić co wam się podoba, tak samo jak faceci. Czy katole wymyślili jakąś ustawę, żebyście się nie szmacili z byle kim, bo za to grozi np. ukamieniowanie? Jak czytam twoje wypociny, to też jestem za aborcją i eutanazją.

   Usuń
  17. Tak, przed chwilą właśnie zgłaszałeś pretensje, żeby "beżowi i czarni" zabierali swoje "zdobycze" do swoich krajów. Rozumiem więc, że marzy ci się zakaz małżeństw międzyrasowych? Mały, zakompleksiony Hitlerku?
   Co więcej, polska ustawa antyaborcyjna bardzo ogranicza kobiety w "szmaceniu" (ciekawy opis czynności, która jest przecież waszą specjalnością, nawet z dziećmi i zwierzętami), przywileje dla kobiet w i ciąży są zaś zwyczajnymi obciążeniami zmniejszającymi wartość wszystkich kobiet na rynku pracy. To zawoalowana polityka zapędzania kobiet do kuchni przez utrudnianie im zdobycia jakiejkolwiek posady i promowanie mężczyzn, których te urlopy nie dotyczą, bądź dotyczą tylko w jakimś ułamku. Cała mentalność chrześcijańskiej kultury nastawiona jest na ograniczanie kobiet, czego najlepszym przykładem jesteś ty i twój sposób odnoszenia się do płci przeciwnej. Eutanazja - ta w ogóle jest zakazana, bo przecież chrześcijańskie państwo rości sobie prawo własności w stosunku do naszego ciała i życia, nie pozwalając nam odejść jak chcemy i kiedy chcemy, czego skutkiem jest choćby poprzednia notka i artykuł z pierwszego komentarza pod nią. Dodajmy do tego masę innych durnych ograniczeń typu zakaz obrazy uczuć religijnych, zakaz związków poligamicznych, zakaz związków partnerskich, zakaz legalizacji dochodów z prostytucji itd., itp. Pierdolona, zacofana Polska rzuca postępowym ludziom same kłody pod nogi, jednocześnie nadając przywileje czarnej, kościołowej wszy i staroświeckim modelom rodziny i relacji społecznych. Przez to żaden Polak nie jest w rzeczywistości wolny, nawet ten ciemny i konserwatywny, bo nie ma hipotetycznej możliwości zmiany swojego stylu życia bez poważnych konsekwencji karno-skarbowych.

   Usuń
  18. A dla takich jak ty od Rucha Paligłupa, chcielibyście wszystkie kościoły przerobić na dyskoteki, agencje towarzyskie, i laboratoria wytwarzające narkotyki. Ludzi którzy się z wami nie zgadzają wsadzalibyście do obozów koncentracyjnych. Gabinety skrobankowe w każdym supermarkecie. Żeby młode siksy które się pierdolą byle gdzie i z kim popadnie, miały gdzie się wyskrobać.
   Dla mnie to ty i tobie podobni, jesteście moralnymi i yntelektualnymi cwelami. Polska cię mierzi i jest ci tutaj tak źle, teraz granice są otwarte na oścież, na twoim miejscu bym wyjechał, a nie męczył się tutaj. Brzydzę się tobą.

   Usuń
  19. Czyli niechętnie, ale przyznajesz, że prawo w Polsce mocno ogranicza wolność obywateli? XD Pomysł z kościołami bardzo dobry, przecież jak wymrze moherowe pokolenie, to siłą rzeczy te zbankrutują i będą musiały zostać sprzedane. Do obozów koncentracyjnych owszem, wsadzałbym, ale takich zbrodniarzy, jak mordercy, prolifeowcy i gwałciciele.
   Dalej udowadniasz swoją mizoginię obszczykiosku, pomijając fakt, że nie ma nic złego w bzykaniu się z kim popadnie, to aborcji dokonują także żony i wielodzietne matki, podejrzewam nawet, że częściej, bo małżeństwa współżyją regularniej, niż osoby w przygodnych związkach, toteż szansa na wpadkę jest większa.
   Aha, czyli mam wypierdalać, bo ty tak każesz? Hmm, ok, to jak ciebie mierzi Tusk, Gazeta Wyborcza i tacy, jak ja, to wykurwiaj do Pakistanu. Będziesz szczęśliwy ruchając kozy, modląc się co 15 minut i kamienując "puszczalskie dziwki", które odsłonią skrawek ciała.

   Usuń
  20. Tak, prawo w Polsce mocno ogranicza wolność. Nie pozwala kopnąć czyjegoś dziecka, nie pozwala kogoś przejechać samochodem, nie pozwala kraść, bić, zarażać świadomie chorobami wenerycznymi, nie pozwala na kradzieże, nielegalny handel bronią, przemyt wódy i fajek, nie pozwala na jeszcze mnóstwo innych rzeczy.

   Dla normalnych ludzi jest to oczywiste, bo jest to system MORALNY. Dla pewnych ludzi - takich jak ty socjopatów - ten system natomiast jest czymś znienawidzonym. Można was, prymitywnych "postempowców", porównać do wódy. Wóda lana w pysk powoduje najpierw radość, optymizm, euforię, poczucie nieokiełznanej wolności itd. Ale po długotrwałym laniu wódy w mordę, skutki są zupełnie inne - śmierć. I tak jest z waszą, pożal się Boże (sic!) "idełologią". Po faszyzmie, komunizmie, Świetlistym Szlaku, Pol Pocie i psycholami od Baader Meinhof - jesteście kolejnym wynaturzeniem ludzkości. Tak jak tamtym - pieprzy się wam po głowach idea zmiany świata, skasowania tego co jest. Jak zwykle skończyłoby się to trupami, obozami, niewolą i rzeką krwi. Początki zawsze macie te same.

   Prawactwo to przy was, lewaczki, mały, niegroźny pikuś. A wasz przysłowiowy Hitlerek - to przecież wasz koleżka - pozycjonujecie go na rynku jako prawicę, czysto w celach komercyjnych, Ale on od was jest, lewaczki :-)

   Usuń
  21. Zestawianie ze sobą świadomych przestępstw wyrządzanych na szkodę osób trzecich i odmiennego od schematów decydowania o swoim własnym życiu to zwyczajna indolencja umysłowa z twojej strony.

   Wyrządzanie krzywdy obcym kobietom poprzez gwałcenie ich zmuszaniem do donoszenia ciąży i przechodzenia tortur porodu dlatego, że uważacie je za puszczalskie szmaty jest twoim zdaniem moralne? To co prezentujesz to zbiór antywartości wyrosły na kompleksach i zawiści do całego świata. Tobie się życie nie udało, więc chcesz zniszczyć je innym. Tak się boisz "beżowych i czarnych" w Europie, a tu proszę. Możesz sobie z nimi podać rękę, niczym się od nich nie różnisz. Jesteś takim samym chorym skurwysynem z identycznie zwichrowanym poczuciem etyki.

   Jak na razie wszyscy krwawi dyktatorzy byli konserwatywnymi śmieciami z wyjątkowo surowym i popierdolonym podejściem do kobiet. Tak Hitler, jak i Stalin karał śmiercią za aborcję. To twoi kumple w moralności, jak mniemam?

   Tym się różnią tolerancyjni i liberalni postępowcy od was, że w przeciwieństwie do waszych nakazów i zakazów my nie chcemy nic nikomu narzucać, ale chcemy mieć prawo żyć po swojemu. W naszym systemie dalej mógłbyś być ciemnym dziwakiem i trzymać swoją nic nie wartą cnotę do śmierci, natomiast w drugą stronę to nie działa, w was nie ma tolerancji do takich, jak my. Walczymy z wami bo chcecie nas ograniczać, a nie za sam fakt, że istniejecie.

   Hitler to twoim zdaniem lewak? XD Tylko dziwnym trafem poglądy miał identyczne z waszymi, pierwsze co zrobił to podpisał konkordat, potem wysyłał do gazu aborcjonalistki, homoseksualistów, prostytutki, a na pasach swoich żołnierzy wjebał "Gott mit uns". Był takim samym konserwatywnym śmieciem, jak pozostali tyrani, a to konserwatyzm i liberalizm świadczą o przynależności do lewicy/prawicy w dzisiejszych czasach. No, chyba że jednak uważasz, że jestem prawakiem, bo moje poglądy rynkowe są bardzo wolnościowe, ale to już by była schizofrenia z twojej strony. xD

   Usuń
  22. A ja z innej beczki. Pan, nazwany Capem, pieprzy bez ustanku na temat polskiego zacofania, kołtuństwa i nietolerancji...

   Do Pana Capa tego nie będę pisał, ale do innych czytających. Polska nietolerancyjna i zacofana?
   Suche fakty:
   1) Homoseksualizm - penalizowany w Niemczech hitlerowskich. Tak, prawda. W innych krajach także. Jednak w Polsce, w momencie odzyskania niepodległości w 1918 - nikt nawet nie myślał o karaniu homosiów - nie było to przestępstwo. A teraz wyśniony przez Pana Capa bez szkół zachód - w następujących krajach tolerancyjnego zachodu homoseksualizm był penalizowany - Dania: do 1933 roku, Szwecja: do 1944 roku. Teraz będzie jeszcze ciekawiej - Finlandia: do 1971 roku (!), Norwegia: do 1972 roku (!!!!). Także wypadamy na tym tle DOSKONALE.

   2) Prawa kobiet. O jaki mizoginiczny kraj... Jaki prawacki, ciemny, głupi... Niewoli kobiety... Zagania do kuchni. Tak, w umysłach takich właśnie cepów bez szkół. Prawa wyborcze kobiet. Tak. Prawa wyborcze kobiet. W Polsce kobiety uzyskały prawa wyborcze OD RAZU W ROKU 1918 - bez żadnego gadania. Teraz piękny, POSTEMPOWY ZACHÓD,

   USA - dopiero w roku 1920. Dwa lata później.... Ojczyzna demokracji, duży kraj, no to musiało dłużej trwać :-)
   Wielka Brytania - rok 1928. Dziesięć lat później. No tak, wielkie imperium, to też musiało trwać :-)
   Portugalia - 1931. No tak, na uboczu byli, wiadomo :-)
   Francja - 1944 (!!) - haha, kto z was, lewaccy idioci to pamięta?
   Włochy - 1946 (!!!) - bo oni są macho, a kobiety im wybaczo. Poza tym Włosi mają większą higienę, niż Polaczki, wiadomo, w autobusie pachną :-)
   Szwajcaria - 1971 (!!!!) - mniam, ale tolerancyjni :-) Pionierzy tolerancji.
   Lichtenstein - 1984.....

   I tu jakiś osobnik bez szkół, bez mózgu, wyposażony li tylko w klawiaturę kompa - pieprzy od rzeczy swoje socjopatyczne teorie....

   Usuń
  23. Hahah, jak zwykle kurwa, prawica żyje w mentalnej prehistorii. Co tam jeszcze Polska kiedyś zrobiła? Była mocarstwem od morza do morza? Kiedyś debilu, to nawet Bliski Wschód był na wyższym poziomie cywilizacyjnym, niż ciemna, średniowieczna Europa, ale to nie znaczy, że status quo zostaje zachowany po wsze czasy. Bardzo dobrze, że kiedyś byliśmy krajem stosunkowo postępowym, to się chwali, czemu więc nie możemy trzymać się tej postępowej tradycji i wręcz wyprzedzić zachód, na przykład dopuszczając eutanazję na życzenie (własne, nie osoby trzeciej...) dla każdego, bezwarunkowo, odwołując się do wolności każdej jednostki do samostanowienia? Polska stacza się obecnie w otchłań religijnej tyranii niczym dzikie państwa islamskie, więc to, czym byliśmy 100 lat temu nie jest żadnym pocieszeniem w sytuacji obecnej, gdzie zajmujemy ostatnie miejsca w skali naszego kontynentu. Ja wymieniłem precyzyjnie, jakiej wolności mi w Polsce brakuje, wam zakazywać nic nie chcę, nie rozumiem więc, o co ten pyszny ból dupki. Tak wam przeszkadza, że ktoś chce żyć inaczej i być szczęśliwy? Zacznijcie żyć własnym życiem, a nie przypierdalacie się do Polek, nie będących waszą własnością, które preferują obcokrajowców.

   Usuń
  24. Jak ciebie czytam, to chętnie (za darmo) mogę cię zawieźć do kraju, gdzie dokonasz sobie eutanazji na życzenie. Przynajmniej przestaniesz zawracać gitarę normalnym ludziom.

   Albo może nie. Zostań tu i pieprz dalej. Nikt bardziej nie odstraszy ludzi od twojej "idełologii" - niż ty sam. Jedź więc dalej, rozwiń się - jeszcze kilku ludziom otworzysz oczy. To będzie zysk dla NAS.

   Run, Forest, run !!

   Usuń
  25. Niestety, nawet Dignitas w Szwajcarii wymaga śmiertelnej choroby i mocnego uzasadnienia. Dlatego właśnie Polska powinna w końcu wyprzedzić świat i uszanować wolę indywidualnej jednostki pozwalając jej odejść bez bólu z pomocą środków farmakologicznych, a nie tak, jak człowiek z poprzedniej notki, który próbę samobójczą przeżył i został kaleką. Najśmieszniejsze, że ciemna, skurwiała prawica jednocześnie popiera karę śmierci, tak więc nie możesz kupić sobie śmierci na życzenie, musisz według nich zasłużyć na nią dokonując jakiejś wyrafinowanej zbrodni. xD Jeden z największych mindfucków konserwatywnych zjebów, zaraz po "my home is my castle, ale aborcja to zuo!!1". xD
   Gówno mnie obchodzi, co kto myśli o mojej ideologii. Nie zależy mi, żeby ludzie byli tacy, jak ja (w przeciwieństwie do ciebie nie mam kompleksów, ani chęci rządzenia innymi). Jedyne na czym mi zależy, to wolność do życia i śmierci tak, jak mi się podoba.

   Usuń
  26. Twoja stara jak była w ciąży, to pewnie piła denaturat i inne wynalazki. Nie dziwię się, że tobie zjebie od tego się coś porobiło w głowie.
   Stalin, Pol Pot, Enver Hodża, Mao, i wielu innych satrapów skrajnie lewicowych było jak najbardziej za karą śmierci. A niektórzy z nich, byli nawet za zakazem aborcji!

   Piszesz, że jesteś taki "tolerancyjny" względem innych. To dlaczego ci przeszkadzają kościoły i katolicy. Przecież ty i tobie podobni do kościołów nie chodzicie. Mnie z kolei ani ziębi ani grzeje, co ty sobie wstrzykujesz w żyłę i jakie gówno palisz.

   Usuń
  27. Chuj cie powinno obchodzić, co robi kobieta, gdy jest w ciąży. Jej organizm i jej sprawa, co do niego wlewa i co z niego usuwa.

   Skrajnie lewicowych? Co ty pierdolisz? Oni wszyscy byli skrajnie konserwatywni, a to w odniesieniu do współczesności jest wyznacznikiem prawicowości/lewicowości. Podziały lewica/prawica sprzed wieku nijak się mają do czasów obecnych, bo postęp cywilizacyjny sprawił, że dziś oni wszyscy byliby zaliczeni do skrajnej prawicy. To tylko wy ciemne gówniaki nie potraficie się przystosować i dalej żyjecie na przełomie XIX i XX wieku.

   Jak to kurwa dlaczego mi przeszkadzają? Wymieniłem ci kretynie, ile wolności obywatelskich jest mi odbierane z powodu działalności tychże parapolitycznych organizacji. Sram na wasze gusła i co tam sobie w tych kruchtach odpierdalacie, koło chuja mi to lata do momentu, w którym wpierdalacie się w moje życie i narzucacie wszystkim jednostkom w społeczeństwie wasz porypany schemat moralności i stylu życia. Może ciebie ziębi i grzeje, ale to za narkotyki i aborcję można iść siedzieć na długie lata, a nie za klepanie waszych jebanych paciorów, więc sytuacja nie jest analogiczna, bo państwo jednym daje przywileje, a drugich gnębi.

   Usuń
  28. Klepanie przychlaście "jebanych paciorków" jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Zalegalizowanie narkotyków pociągnęłoby ogromne szkody społeczne. Taki narkoman gdy nie ma pieniędzy popełnia różne przestępstwa, żeby tylko mieć na kolejną działkę.
   Ty chciałbyś zamykać w więzieniach modlących się ludzi, którzy żadnego przestępstwa nie popełnili. Sam piszesz, że to są tylko "gusła".

   Brak mi w słowniku wystarczająco obelżywych słów, że by takiego pojeba określić jak ty. Za takie gadki nawet w więzieniu szybko by cię przecwelili. i byś robił za parówę.

   Usuń
  29. Szkodliwość paciorów: http://pl.wikipedia.org/wiki/Nerwica_eklezjogenna Widać też, jak wielkie szkody poczyniły te paciory w twoim mózgu, skoro nie potrafisz zająć się własnym życiem, tylko wpierdalasz w cudze.

   Jeśli "szkodliwość społeczna" ma być tym, co definiuje co ma być dozwolone, a co zakazane, to w takim razie ja domagam się zakazania religii i zamknięcia wierzących w psychiatrykach. Wcale nie chcę zamykania modlących w więzieniach i nie wiem skąd to wyczytałeś, ale skoro ty chcesz ograniczać moją wolność z powodu swoich urojeń, to w takim razie ja tak samo mogę się wpierdalać z buciorami w twoje życie. Jaki procent ludzi spożywających alkohol staje się alkoholikami, a jaki procent alkoholików staje się przestępcami? Kompletny margines, ich przestępczość nie wynika nawet z alkoholu, a z całego otoczenia, w jakim się wychowują. A narkotyki? Wiele z nich w ogóle nie uzależnia, przykładowo takie LSD. Czechy zalegalizowały użytkowe dawki każdego narkotyku, nawet heroiny, uznając słusznie, ze kretyństwem jest zamykać w pierdlu kogoś, kto sam sobie szkodzi, i jakoś nie stały się od tego europejskim zagłębiem narkotykowym i normalnie funkcjonują jako społeczeństwo. Tak więc jak widzisz, pierdolenie księdza z ambony się nie sprawdziło, stąd jego szkodliwość społeczna i konieczność terroryzowania religiantów - według twojej logiki.

   O proszę, bywalec więzień na dodatek? A co, powiedziałeś coś nie tak i cię przecwelili, a teraz masz przez to kompleks niższości? xD Fanie kultury więziennej i bandyckich podludzi?

   Usuń
  30. Swoją drogą potwierdzasz wszystko to, co do tej pory mówiłem o prawicy i religiantach. Powołując się na taki termin, jak "szkodliwość społeczna", dobitnie dowiodłeś, że jesteś zwykłym totalitarnym tyranem przedkładającym państwo i narodową masę ludzką ponad wolność jednostki do decydowania o sobie i odpowiadania za powzięte decyzje. Twoją argumentację można wykorzystać do przepchnięcia dowolnej bzdury, od zakazu sprzedaży czipsów, po delegalizację małżeństw międzyrasowych i nacjonalizację kobiet w celu ich przymusowego zapładniania w ośrodkach "walki ze skutkami społecznymi zapaści demograficznej". xD Tacy są właśnie konserwatyści, plują na wolność każdego zwykłego obywatela na wszelki wypadek i dla jego dobra zamykając go w klatce, by nie zrobił sobie krzywdy. Problem w tym, że wasza recepta na szczęście nie jest uniwersalna, każdy ma inny plan na życie, nawet jeśli chciałby je przećpać, a po skończeniu funduszy pieniężnych poddać się eutanazji. Nic wam do tego nieudacznicy, wy sami zmarnowaliście już swoje nędzne życia, a teraz boli was, że ktoś inny nie poddaje się schematom i waszemu moralizatorskiemu pierdoleniu.

   Usuń
 12. Caban pisał wcześniej, iż poddał się zabiegowi sterylizacji. Jeżeli to prawda - i jeżeli w ogóle Caban istnieje - to była to słuszna decyzja. Ludzie pieprz...cy takie niewiarygodne durnowatości - nie powinni się rozmnażać....

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo mocne... I dobre - oceniajac pod kątem literacki, Wyrazne az do bólu. Myslę, ze z taki potencjalem ,mozna zswobodnie zacza myslec o napisaniu kryminału.
  A teraz z innej beczki. To straszne, choc prawdziwe. Jestem prawnikiem z wykształcenia. Nie zrobiłam aplikacji, napracowałam się w zawodzie przez kilka lat i wystarczyło. Podziwiam ludzi, którzy mogą odciąć się od pracy takiej jak Twoja. A może właśnie pisanie, jest Twoja formą oczyszczenia, spłukania całego brudu, z którym na co dzień się stykasz?
  Ja tylko windykowałam. Tak się złożyło, ze zajmowałam się nielegalnym poborem gazu, wiec z tego typu patologią miałam do czynienia na co dzień. Trafiło mi się raz prowadzić sprawę matki, która własne dzieci w beczce poćwiartowane trzymała... Masakra... Najgorsze jest to, że tak jak piszesz, rodzą się kolejne dzieci, które patrząc na to wszystko, co wyczyniają ich pseudo-rodzice, powtarzają wzorce i koło się zamyka. Nie wiem jakie jest na to remedium. Jestem tez katoliczką, więc przeciwna jestem aborcji. Uważam się, ze system w którym przyszło nam żyć jest do bani. Pomagamy jeszcze degeneratom, leniom. A państwo według mnie powinno wspierać jedynie chorych, kalekich. Nie dawać im pieniądze, dać im mozliwosc ich zarobienia, wyedukować... Sama nie wiem ...

  OdpowiedzUsuń
 14. ...Albo straci to, co dla większości normalnie egzystujących ludzi jest najważniejszym dobrem.
  Zgadza się, dla normalnie egzystujących. Natomiast ona egzystuje nienormalnie.
  W kwestii formalnej: kurwa JEJ mać:))

  OdpowiedzUsuń