środa, 31 stycznia 2024

Druga książka w przedsprzedaży!!!

 Drodzy czytelnicy!

W przedsprzedaży ukazała się moja druga książka wraz z niepublikowanymi nigdzie materiałami i reportażami z pracy zawodowej jakże skromnej mojej osoby. Dla osób które zakupią w przedsprzedaży - dedykacja i autograf, więc warto się śpieszyć bo liczba książek ograniczona!

Książkę kupicie pod tym linkiem: https://tiny.pl/czvsq

Kurewsko przyjemnej lektury życzę!8 komentarzy:

 1. To Pan jednak coś jeszcze pisze :-) Swego czasu przeczytałem cały blog od deski do deski i wracam tutaj w nadziei na więcej wpisów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że nie wszedłem wcześniej i nie udało się zgarnąć autografu, zacząłem Pana czytać jeszcze w czasach liceum i cieszę się że już jako dorosły człowiek jestem w stanie "podziękować" zakupem książki

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamówiłem oczywiście już przedsprzedaż, natomiast mam drugie pytanie. Czy istnieje szansa że pojawi się dodruk Pana pierwszej książki? Regularnie przegrzebuję serwisy aukcyjne i jest ona niestety nie do dostania :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Spoiler: ostatnia strona książki wyjawia czemu na tym blogu już nic nie ma. Również dokładam się do przedmówców, chętnie bym kupił poprzednią książkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam to samo, czekam z niecierpliwością na dodruk pierwszej książki

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurewsko dobra lektura. Bardzo polecam, wciąga jak nic innego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolejne pytanie o Pana pierwszą książkę? Też poluję i nigdzie nie ma... Ciekawi mnie też dlaczego nic nie ma na blogu, ale jeśli to oszczędzanie historii na poczet przyszłych książek, to cieszę się niezmiernie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzień dobry,
  Cześć artykułów jest niedostępna, bo strona http://www.mydrea.ms nie działa. Możnaby je wkleić w posty jako treść zamiast niedziałającego linka.

  OdpowiedzUsuń